[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń czyszczących. Zajmujemy się wynajmem odkurzaczy do prania ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy odkurzacze ekstrakcyjne producenta Karcher. Nasze odkurzacze są regularnie serwisowane.

W ofercie mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z ekstraktorem przekazujemy 2 końcówki: do prania tapicerki a także do prania płaskich powierzchni.

Istnieje szansa użyczenia na jeden dzień lub cały weekend. Urządzenie można wypożyczyć bezpłatnie w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze stolicy i okolic np. w Pruszkowie czy Konstancinie przywozimy i odbieramy ekstraktor bezpośrednio do mieszkania.

Powinno się prać kanapy nie mniej niż 2 razy. Dzięki okresowemu czyszczeniu można utrwalić nienaganny stan narożnika. Wewnątrz tapicerki zbiera się duża ilość roztoczy. Dodatkowo zaświniona powierzchnia nie wygląda zbyt dobrze.

Wyspecjalizowane firmy ze stolicy zazwyczaj zalecają usuwanie brudu dywanów metodą wypłukiwania. Polega ona na czyszczeniu materiału mieszanką wody i chemii. To łatwa i bardzo efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy możliwe jest wypranie wszystkich plam z kanapy? Oczywiście. Odpowiednio przemyślana metoda razem z nowoczesnym ekstraktorem oraz sprawdzonymi płynami do prania umożliwia usunąć wyjątkowo ciężkie plamy, które źle wpływały na wygląd narożnika.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię