[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się ściśle mówiąc wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie ma szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, niemniej jednak również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się właściwie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię